KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12667460
nr 1266 7460
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Blandteknik, La Coupole, Signerad. Motivet: 24x11 cm
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 29 juli 2019
kl 19:31:55
1.500 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.900 kr
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg